Пн-пт ( 8.00 - 18.00 ), Субота( 8.00 - 15.00 )

  • Зателефонуйте нам
  • +38 (096) 955 30 30

Image

Через особливості нашого міста дерматолог у Кривому Розі потрапляє до ТОП-5 найбільш затребуваних лікарів. У Клініці МедЕліт професійно подбають про здоров'я вашої шкіри, нігтів, волосся, якісно продіагностують поверхневі новоутворення. Поєднуємо стандарти та ультрасучасні технології, використовуємо новітнє обладнання.

Записатися на прийом: +380969553030

Легко витратити багато грошей, протестувати всі розрекламовані засоби від акне, але так і не вилікувати шкіру. Просто, старанно дбаючи про здоров'я, підхопити в басейні сумнівний бонус – грибок нігтів. Не дивно ігнорувати зростаючу родимку, а згодом опинитися через неї в онкодиспансері.

 
Гарантуємо делікатне обговорення проблем та абсолютну конфіденційність. Наш лікар встановить причину занепокоєння, підбере оптимальний діагностичний пакет, призначить адекватне лікування. Пацієнтам не потрібно шукати лабораторію, щоб анонімно здати аналізи.

Переваги відділення дерматології Клініки МедЕліт

Не чекайте, що хвороби пройдуть самі собою, грибок зникне або раптом різко покращіться шкіра. Кожен день зволікання ускладнює лікування. Довірте турботу про здоров'я дерматологу клініки МедЕліт.

Ми пропонуємо:

  • повний цикл медичних послуг: від первинного огляду до успішного результату;
  • чесну діагностику;
  • компетентність, делікатність та увагу лікарів;
  • комфортне лікування.
    Приємний бонус – прийнятні ціни. У МедЕліт ви 100% витратите менше, ніж у комунальній лікарні.
Image

Ми завжди готові допомогти вам

Запишись на прийом