Пн-пт ( 8.00 - 18.00 ), Субота( 8.00 - 15.00 )

  • Зателефонуйте нам
  • +38 (096) 955 30 30

Про клініку

Клініка МедЕліт - №1 у Дніпропетровській області за якістю надання медичних послуг населенню. З 2014 року впевнено тримаємось у ТОП-10 найкращих лікувальних закладів України, що підтверджено різними престижними рейтингами.

З 2022 року № 1 уТОА-20 рейтингу "Народний вибір"

У Клініці МедЕліт ми вирішуємо ваші проблеми зі здоров'ям комплексно та комфортно.

Працюємо з 2011 року, орієнтовані на системну медицину. У нас пацієнти отримують не просто призначення, що відповідають протоколам, а усунення причин виникнення хвороби та відновлення здоров'я.

Запис на прийом: +380969553030, +380981399946

При клініці діє діагностична лабораторія. Пацієнтам не потрібно їздити нікуди, всі аналізи, призначені лікарем, можна здати на місці. Сучасне обладнання, якісні реактиви та лаборанти-професіонали забезпечують швидке отримання коректних результатів.

Наша гордість – експертне УЗД-обладнання. Чи потрібно пояснювати важливість цього виду діагностики в гінекології, урології, кардіології, педіатрії, абдомінальних та інших дослідженнях? Пацієнти з різних районів міста звертаються до Клініки МедЕліт, щоб пройти обстеження не просто якісно, ​​а якнайкраще. Розумна система E-CUBE 7 видає 3D об'ємне, чітке та деталізоване зображення. Що дуже важливо, як для ТОЧНОЇ постановки діагнозу, так і при контролі терапевтичних результатів.

Команда, яка дбає про ваше здоров'я

Ми пишаємося довірою, яка посилюється щодня, а разом із нею збільшується потік відвідувачів. Пацієнти, які отримали результативне лікування, до яких поставилися з розумінням і турботою, залишають про МедЕліт чудові відгуки. Клініку охоче рекомендують родичам та колегам, друзям та сусідам.

Позитивна репутація приватного медичного центру у Кривому Розі – це успіх, якого ми досягли багато в чому завдяки злагодженій роботі команди. Ввічливість, мудрість, терпіння та, головне, професіоналізм співробітників – запорука добрих рекомендацій. Лікарі, середній та молодший медперсонал, адміністратори на рецепшен… Людині, коли вона не здорова, важлива увага всіх, з ким вона контактує. Ми це розуміємо та забезпечуємо.

Інноваційне обладнання

Клініка МедЕліт на передових позиціях серед медичних центрів міста та недосяжна для комунальних лікарень. Пропонуємо пацієнтам діагностику та лікування на сучасному обладнанні.

Наші досягнення

0
Нагород
0
Одужавших пацієнтів
0
Років у медицині